Pre zabezpečenie najlepšieho servisu používa WNT súbory cookies.
Využívaním tohto webu súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií viď Zásady ochrany osobných údajov
Viac informácií viď Zásady ochrany osobných údajov.

WNT školila zaměstnance firmy Pilana Knives a.s.

01/11/2017

Zaměstnanci firmy Pilany Knives při praktických ukázkách v technickém centru WNT

Odborný komentář a diskuze jsou pevnými základy každého technického školení

Během školení si přítomní mohli i sami zvolit řezné parametry a ověřit výsledek

V roce 2016 jsme spolu s otevřením nového technologického centra ve Velkém Meziříčí zahájili program odborných seminářů pro zákazníky WNT na téma třískového obrábění. V nabídce máme téměř všechna témata, která jsou spojena s technologií třískového obrábění. Nabízíme teoretické a praktické nahlédnutí nejen do základů obrábění, ale i do nových způsobů obrábění pro zvyšování konkurenceschopnosti firem. Naše semináře se mezi zákazníky staly velmi oblíbenými, dobrou známkou je i plná účast a rychlé obsazení termínů po jejich uveřejnění. Na základě kladné odezvy budeme s tímto projektem pokračovat i příští rok.

Profesní školení na míru

Kromě těchto seminářů nabízíme i profesní školení různé úrovně na téma vyžádané zákazníkem. Obsahem školení jsou teoretické základy na zvolené téma podložené praktickými ukázkami na CNC strojích. Posledním velkým projektem bylo rozsáhlé školení pro výrobní skupinu Pilana Knives a.s., která se může pochlubit dlouhou historií a zejména dynamickým rozvojem a silnou pozicí na trhu v oblasti nástrojů zaměřených zejména na dřevozpracující průmysl.

Školení probíhající v pěti setkáních pro pět skupin zaměstnanců firmy bylo cílené na prohloubení znalostí o třískovém obrábění a jeho optimalizacích pro jednotlivá zvolená témata. Kromě standardních postupů jsme zúčastněným představili i současné trendy v tomto oboru. Školení bylo oboustranně úspěšné a zaměstnanci firmy Pilana Knives si odnesli potřebné informace pro zlepšení efektivity v jejich praxi a ve svých výrobních procesech.

Novinky