Pre zabezpečenie najlepšieho servisu používa WNT súbory cookies.
Využívaním tohto webu súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií viď Zásady ochrany osobných údajov
Viac informácií viď Zásady ochrany osobných údajov.

Nový tím WNT-ROTOR Pro Cycling je pripravený na sezónu 2018

23/02/2018

Prezentace týmu WNT-ROTOR Pro Cycling se uskutečnila v pátek 9. února, kdy se jezdkyně, management, španělská média, zástupci sponzorů z WNT a odborníci z Ceratizit Group, ROTOR a Wolfpack společně sešli v sídle společnosti ROTOR ve španělském Madridu. Tato prezentace se živě přenášela do celého světa.


Nový tým v nových dresech

Rok 2018 se pro tým ponese v duchu značných změn. Zejména se jedná o nový dres, jehož design se celý předchozí rok vyvíjel. Tento nový design zahrnuje různé prvky řezných nástrojů společnosti WNT, které se používají k výrobě komponentů značky ROTOR v provozovně EDR v Madridu.


Profesionální spolupráce

Další změnou je rozsáhlejší a jedinečné partnerství mezi společnostmi WNT Cutting Tools a ROTOR. Díky němu bude tým WNT-ROTOR Pro Cycling jediným týmem registrovaným v UCI, který bude plně využívat nejnovější hydraulickou sadu ROTOR „UNO Hydraulic group set“, začleňující hydraulickou technologii kotoučových brzd rovněž do pohonu. Kompletní sestava spolu s wattmetrem 2INpower, náboji kol ROTOR RVOLVER® a řetězy Q RINGS, které se obrábějí na CNC strojích s využitím řezných nástrojů WNT, bude představovat důležitou část závodního kola Orbea ORCA OMR.

Tým WNT-ROTOR Pro Cycling se také stane vývojovým týmem pro produkty značky ROTOR, které se obrábějí na CNC strojích DMG Mori ve společnosti EDR s využitím nástrojů WNT. Díky úzkému spojení mezi společnostmi WNT Cutting Tools a ROTOR se rozvíjí jak produkty společnosti ROTOR, tak i tým, který se bude účastnit závodů nejvyšší kategorie UCI po celé Evropě.

Claude Sun, generální ředitel společnosti WNT Germany a manažer týmu WNT-ROTOR Pro Cycling, se na rok 2018 těší a říká: „Jedná se o další logický krok v rozvoji vzájemné spolupráce mezi společnostmi ROTOR a WNT ve smyslu naší koncepce zaměřené na investice do ženské cyklistiky prostřednictvím profesionálního cyklistického týmu. Doufáme, že díky společnému úsilí bude rok 2018 pro náš tým nejúspěšnějším rokem a že se jak naše jezdkyně, tak produkty společnosti ROTOR budou i nadále zlepšovat.“

Výkonný ředitel společnosti ROTOR, Jose Manuel Banqueri, uvedl: „Jsme nesmírně hrdí na to, že jsme spojeni s týmem WNT-ROTOR Pro Cycling, který rok od roku vykazuje větší progres a rozvoj v náročné konkurenci ženské profesionální cyklistiky. Těšíme se na spolupráci jak v oblasti vývoje produktu, tak i v závodní oblasti v sezóně 2018.“

V roce 2018 se k týmu také přidá Wolfpack, nová značka vysoce kvalitních plášťů z Německa, a exkluzivní švýcarský výrobce obuvi Suplest, který bude dodávat své jedinečné tretry „Road Series Edge/3 pro“ – vítěze designové ceny „Design and Innovation Award 2016“.


Hodně štěstí!

Po prezentaci v Madridu se tým vydal do Cambrils na desetidenní soustředění před svým prvním závodem Setmana Ciclista Valenciana UCI 2.2, který se uskuteční od 22. do 25. února.

Čeští fanoušci se už teď mohou těšit na kvalitně obsazený mezinárodní etapový závod Tour de Feminin konaný 5. až 8. července v Krásné Lípě, kde se nový tým WNT-ROTOR Pro Cycling představí a utká o prestižní cenu Českého Švýcarska. Tento závod má již dlouhou a úspěšnou tradici a letos se pojede jubilejní 30. ročník.

Seznam závodnic pro rok 2018: Anna Badegruber, Lydia Boylan, Natalie Grinczer, Hayley Jones, Melissa Lowther, Elise Maes, Eileen Roe, Hayley Simmonds, Aafke Soet a Lea Lin Teutenberg.

Staňte se fanouškem

Také máte rádi cyklistiku a chtěli byste se stát fanouškem nového týmu? Pro takové nadšence máme v našem e-shopu připravené cyklistické dresy a další příslušenství. A pokud budete chtít aktuální informace o dění ze závodů, jejich termínech, závodnicích a veškerých novinkách, navštivte a uložte si následující adresu https://www.team-wnt.com/uk/wnt-rotor-procycling.html.

 

 

Novinky