Pre zabezpečenie najlepšieho servisu používa WNT súbory cookies.
Využívaním tohto webu súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií viď Zásady ochrany osobných údajov
Viac informácií viď Zásady ochrany osobných údajov.

MSV 2017: Děkujeme Vám za návštěvu

27/10/2017

Úspěch veletrhu se nejlépe určuje podle počtu návštěvníků. Již z tohoto důvodu je z našeho pohledu letošní MSV brán jako úspěšný. Byl zde velký zájem o naše nové, inovativní nástroje a celý týden panoval na stánku čilý ruch.

MSV v Brně se opět prokázal jako největší strojírenský veletrh v Čechách a na Slovensku. Naši technici měli plné ruce práce a neustále představovali zájemcům naše nové produkty. Velmi dobře bylo přijato i naše řešení Tool Supply 24/7, díky kterému je nákup nástrojů pro zákazníka plně automatizovaný.

Náš stánek byl na MSV poprvé společný s naší mateřskou společností CERATIZIT. Návštěvníkům jsme tak poskytli jednoznačnou ukázku našich možností díky přímé kontrole celého výrobního procesu a nastínili jsme i naše budoucí možnosti podpory pro velké OEM projekty. Velkou radost nám udělala i pozitivní zpětná vazba našich zákazníků a rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří navštívili náš stánek.

Neměli jste příležitost navštívit nás na veletrhu? Není problém, níže uvedené video přímo ze stánku představuje některé naše nové produkty: 

MSV 2017 jsme představili i tyto nové produkty

Vrtání, utápění, frézování s MonsterMill PCR Uni

První 3břitý systém výměnných hlav WTX – Change Feed

Extrémní posuvy s vysokoposuvovou frézou HFC 19

Vysokovýkonný vrták WTX Ti

Extrémně houževnatá: nová Dragonskin sorta DPX2245

Innovativní upínací bloky s přívodem chlazení pro DC-SX Systém

BT-FC upínače „Face Contact“

Novinky