Pre zabezpečenie najlepšieho servisu používa WNT súbory cookies.
Využívaním tohto webu súhlasíte s využívaním cookies. Viac informácií viď Zásady ochrany osobných údajov
Viac informácií viď Zásady ochrany osobných údajov.

Doplnkový katalóg plný nových nástrojov

19/03/2018

Doplňkový katalog 2018 obsahuje nové nástroje WNT a CERATIZIT, které byly uvedeny do jejich sortimentu za poslední období

Návštěvníci zákaznických dnů TAJMAC-ZPS, které proběhnou 26.-27. 4. 2018 v areálu firmy ve Zlíně, se mimo jiné mohou těšit na představení našeho nového „Doplňkového katalogu 2018“. Ten zahrnuje všechny nové produkty značek WNT a CERATIZIT, prezentované od posledního vydání hlavního katalogu WNT, a své uživatele blíže seznamuje s propojením těchto značek nástrojů pro třískové obrábění.

Vydání společného katalogu navazuje na nedávné začlenění firmy WNT do světově významné společnosti CERATIZIT GROUP, kde jsou zastoupeni i další přední evropští a světoví výrobci nástrojů. Směrem k zákazníkům se tato spolupráce zúročí v podobě mnohem širšího portfolia nástrojů a služeb.

V Doplňkovém katalogu 2018 uživatelé najdou nové společné značení nástrojů WNT a CERATIZIT, a tím snadno získají rychlý přehled o požadovaném nástroji. Cílem téměř 400stránkového katalogu je kromě přehledného shrnutí novinek právě i seznámení uživatelů s komplexním programem nástrojů a jejich novým značením, což jim později usnadní orientaci v připravovaném hlavním katalogu.

"Náš standardní program již obsahuje více než 55 000 nástrojových položek, a kromě nového Doplňkového katalogu 2018, který je vlastně sbírkou nejnovějších nástrojů, Vám na zákaznických dnech TAJMAC-ZPS na našem stánku představíme také nový samostatný katalog s nástroji pro Dlouhotočné automaty,“ říká obchodní ředitel Jan Úlovec.

Novinky