Více informací viz Zásady ochrany osobních údajů.

Műszaki értékesítő – forgácsolószerszámok, ipari megoldások

CERATIZIT Magyarország Kft.

AMIT NYÚJTUNK

  • Versenyképes, teljesítményorientált fizetés
  • Cégautó, iPhone és laptop (saját használatra is)
  • Komplex betanítási program (termékismeret, technológia, kommunikáció, értékesítés)
  • Folyamatos továbbképzés és fejlődési lehetőség
  • Kiváló- vállalati és csapatszellem egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatcsoportnál

ELVÁRT SZAKMAI PROFIL

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (pl.: gépészet, gyártástechnológia) és megbízható szakmai tapasztalat a forgácsolási technológiákban
  • Komoly szerszám-, technológia- és projektmenedzselési tapasztalat a forgácsolás területén
  • Kezdeményezőkészség, szorgalmas munkavégzés, piacorientáltság, üzleti gondolkodás, kapcsolatteremtő-, tárgyalási- és együttműködési készség, igényes megjelenés
  • Jó módszertani kompetenciák: tervezés, megfogalmazás, előadói- és moderációs készség
  • Angol nyelvtudás

FELADATOK

  • Fémforgácsolás területén termék- és gyártástechnológiai szaktanácsadás, valamint egyedi megoldások kidolgozása kiemelt ügyfeleinknél
  • Ügyfélkapcsolatok koordinálása kereskedelmi-, műszaki- és logisztikai ügyekben, új ügyfélkapcsolatok kialakítása a saját felelősségi területen
  • Terméktesztek lebonyolítása és dokumentálása
  • Új projektek (új termékek-, kínálatbővítések- és egyedi megoldások) bevezetése és koordinálása a kitűzött forgalmi célok elérése érdekében
  • Meglévő termékek továbbfejlesztésének és új termékek kifejlesztésének kezdeményezése az anyacég mérnöki/fejlesztő csapatával együttműködve
  • Részvétel a beszállítói szerződések előkészítésében és tárgyalásában
  • Piaci- és versenytársi elemzések készítése
  • Ügyfélszemináriumok és képzések szervezése
  • Részvétel szakmai vásárokon, vállalati rendezvényeken

Magadra ismertél? Várjuk jelentkezésed „IPARI MEGOLDÁSOK” jeligével az allas(at)ceratizit.com címen.